Новини
Всі новини Переглянути

Купування машини – відповідальний крок у житті кожного автолюбителя. Зокрема, якщо планується придбання нового транспорту. Великий вибір автомобільних брендів і моделей може значно ускладнити пошук найбільш оптимального за характеристиками та комплектацією варіанту. Якщо потрібно купити авто у Кривому Розі, фахівці нашого центру завжди допоможуть із вибором.

«Криворізький Автоцентр» є частиною Корпорації «УкрАВТО», яка почала свою діяльність ще в 1969 році. У той час було організоване головне управління технічного обслуговування та ремонту автомобілів. На той момент до складу компанії входили сім регіональних виробничих підприємств і понад 50 автомайстерень. У 1989 році головне управління було реорганізоване в об'єднання «Автосервіс». Результатом переформувань і системних змін стала поява «УкрАВТО».

У 1990-ті роки діяльність Корпорації стала поштовхом до виходу на ринок України таких виробників, як Toyota й Mercedes. У 2002-му під керівництво «УкрАВТО» потрапляє ZAZ. Також компанія працює над розширенням модельного ряду й відкриттям нових автомобільних центрів. Сьогодні автопродаж у Кривому Розі є одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності. Завдяки співпраці зі світовими виробниками ми пропонуємо безліч моделей авто за прийнятними цінами.

Каталог автомобілів

«Криворізький Автоцентр» займається продажем авто у Кривому Розі таких марок:

  1. Chery. Великий і найвідоміший виробник транспортних засобів з Китаю. Популярність цих авто обумовлена відносно низькою ціною при досить високій якості. Якщо раніше машини Chery не могли похвалитися надійністю, то сьогодні вони вважаються одними з найбільш практичних і можуть скласти конкуренцію світовим лідерам автомобілебудування. Кросовер Tiggo – оптимальна пропозиція для тих, кому потрібен красивий, презентабельний, комфортний і надійний автомобіль.
  2. Chevrolet. Один із найвідоміших у світі брендів. Машини Chevrolet також характеризуються практичністю та високою якістю збірки. Одним із флагманів цієї марки є модель Aveo, яку можна придбати у «Криворізькому Автоцентрі».
  3. Lada. Свого часу автомобілі російського виробництва отримали таку саму «славу», як і китайського. Однак зміна керівництва у 2016 році, пов'язана з переходом компанії до автомобільного альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, дала свої результати. Тепер це принципово інші автомобілі з потужними й економними двигунами, у яких використовуються інновації та сучасна технічна начинка.
  4. ZAZ. Відмінний варіант для тих, хто шукає комерційний автомобіль. Двомісний Lanos Cargo стане надійним помічником для малого та середнього бізнесу. ZAZ є провідним виробником автобусів в Україні та пропонує якісний транспорт для внутрішньоміських і міжміських перевезень. Щобільше, українські машини поставляються на експорт до країн Африки та Європи, що, знову ж таки, свідчить про високу якість збірки.

Більш детально з інформацією про комплектації, характеристики й ціни можна ознайомитися на сторінках з описом моделей. «Криворізький Автоцентр» займає провідне місце в галузі продажів машин у Кривому Розі. Якщо залишилися питання щодо вибору, ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію.

Послуги та переваги «Криворізького Автоцентру»

Наші послуги:

  1. Продаж нових автомобілів. Якщо ви плануєте купити машину у Кривому Розі, то, співпрацюючи з офіційним дилером в особі нашої Корпорації, отримаєте гарантію від виробника.
  2. Продаж запчастин та аксесуарів. Купуйте витратні матеріали та комплектувальники за лояльними цінами. Постійним клієнтам пропонуються знижки. Також ми регулярно проводимо акції.
  3. Ремонт і діагностика. Технічне обслуговування, усунення несправностей, встановлення додаткового обладнання – усе це пропонує СТО «Криворізького Автоцентру».
  4. Кредитування. Хочете нове авто, але не вистачає коштів? Отримайте кредит.
  5. Автострахування, евакуатор й інші послуги.

Щоб записатися на безкоштовний тест-драйв, залиште заявку або зв'яжіться з нашим фахівцем.

Детальніше